Думали, що ЄС: двоє німців на велосипедах під час навколосвітньої подорожі незаконно в’їхали до України

Думали, що ЄС: двоє німців на велосипедах під час навколосвітньої подорожі незаконно в’їхали до України

Чоловіки думали, що Україна входить до ЄС, тому вирішили їхати навпростець.Двоє громадян Німеччини незаконно перетнули польсько-український кордон під час мандрівки світом на велосипедах. Чоловіки зізналися, що думали, що Україна входить до ЄС, тому перетинати кордон в пунктах пропуску не обов’язково.

Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби.Прикордонники Львівського загону затримали двох німців вночі 3 червня на кордоні з Польщею у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Грушів». Військові зафіксували спрацювання сигналізаційного приладу, який встановлений на кордоні. Прикордонний наряд прибув на місце і виявив двох чоловіків на велосипедах.

Як виявилося, порушники – 21 та 36 річні громадяни Німеччини. З собою вони мали документи та пояснили, що мандрують світом на велосипедах. Цього разу їхній веломаршрут пролягав з Німеччини до Таїланду через Польщу, Білорусь та РФ.Свою мандрівку німці почали з Дюссельдорфа близько двох тижнів тому. Їхати з Польщі в Україну навпростець німці вирішили адже думали, що наша країна входить в ЄС і перетинати кордон в пунктах пропуску не обов’язково.

Наразі на іноземців оформлені документи адмінпровадження за незаконне перетинання державного кордону України.

Залиште свій коментар