До України прибуло близько 280 тонн гуманітарної допомоги від Польщі (фото, відео)

До України прибуло близько 280 тонн гуманітарної допомоги від Польщі (фото, відео)

У Польщі кажуть, що ця допомога покликана підтримати громадян України в умовах нинішньої кризової ситуації.До України прибуло близько 280 тонн гуманітарної допомоги з Польщі. Зокрема, польські рятувальники 1 лютого доставили до України засоби боротьби із коронавірусом та медичне приладдя, яке буде використано для потреб населення по всій країні.

Про це повідомила пресслужба ДСНС Україні.Як зазначається, рятувальники ДСНС 31 січня супроводжували колону з 29 вантажівок від пункту пропуску на кордоні «Дорогуськ-Ягодин». Цей вантаж Уряд Польщі передав на запит української сторони.

Заступниця очільника МВС Мері Акопян подякувала Уряду Польщі — стратегічному партнеру України — за потужну підтримку та зазначила, що ця допомога дуже важлива для цивільного захисту населення в умовах тих загроз, які існують сьогодні.«Всі ці сигнали для українського суспільства є знаком солідарності з Україною», — сказала Акопян.

ДСНС

Своєю чергою, тимчасовий виконувач обов’язків очільника ДСНС Сергій Крук також подякував представникам пожежно-рятувальної служби Польщі за «давню історію взаємодії» між структурами та висловив сподівання на подальшу спільну роботу.

Очільник канцелярії прем’єр-міністра Республіки Польща Міхал Дворчик зазначив, що ця допомога покликана підтримати громадян України в умовах нинішньої кризової ситуації.

Залиште свій коментар