Діти не живуть разом, – мама 8-річної блогерки прокоментувала стосунки дочки з хлопцем

Діти не живуть разом, – мама 8-річної блогерки прокоментувала стосунки дочки з хлопцем

Мати Мілани Маханець прокоментувала стосунки своєї 8-річної дочки з 13-річним хлопцем. Жінка заявила, що готує доньку до кар’єри моделі. Крім того, запевнила, що дівчинка не живе разом зі своїм хлопцем.Джерело: «Сегодня»

Дар’я Маханець нарешті відреагувала на скандал, який спалахнув навколо її 8-річної дочки Мілани.Що про скандал каже Дар’я Маханець

Мені є, що відповісти недоброзичливцям. Наприклад, сьогодні (16 березня – 24 канал) ми дали свідчення поліції в Ірпені. Свою позицію ми будемо відстоювати й далі. Доведемо, що нічого незаконного не вчинили,
– зазначила Дар’я Маханець.

Жінка планує також звертатися в кіберполіцію для того, аби вона вжила заходів щодо «тих, хто публікував негативну і непідтверджену інформацію».За словами Даші, її дочка активно займається блогерством. «Вона – блогер-мільйонник, модель. До її життя є великий інтерес», – зазначила мати.

Діти не живуть разом

Крім того, жінка прокоментувала інформацію про те, що її дочка начебто живе разом з 13-річним хлопцем.

Це дуже викривлена інформація. Дитина у сторіс зазначила, що вона їде на ночівлю до Паші. Це був сімейний візит. Тобто, я разом з Міланою приїхали в гості до родини, з якою ми дружимо. Чи не вона кудись переїхала, а ми разом з нею поїхали,
– пояснила Дар’я.

Вона також додала, що її дочка не знає про «скандальну інформацію, яка публікується в соцмережах».

«Вона не розуміє цієї агресії, я не даю їй доступу до цієї інформації. Всім недоброзичливцям я б порадила ніколи нічого не говорити про людей, яких вони не знають», – підсумувала Маханець.

Жінка сподівається на розвиток дочки саме в модельній сфері.

Скандал з блогерами-дітьми Маханець і Пай: основне

  • 8 річна Мілана Маханець – модель та блогерка у соцмережах Instagram та Likee. А ще дівчинка зустрічається з 13-річним блогером Пашею Паєм.
  • Хлопець та дівчина на своїх сторінках в інстаграмі публікують фото, на яких цілуються, обіймаються та лежать у ліжку.
  • На це вже відреагував дитячий омбудсмен Микола Кулеба. Він звернувся в Офіс генпрокурора, кіберполіцію та Міністерство внутрішніх справ.
  • Після цього поліція відкрила кримінальну справу через стосунки дітей.

 

Залиште свій коментар