Чоловік-англієць Ірини Сопонару приголомшив ідеальною українською, яку вивчив за 4 місяці – відео

Чоловік-англієць Ірини Сопонару приголомшив ідеальною українською, яку вивчив за 4 місяці – відео

Британець зізнався, що бачить своє майбутнє саме в Україні.Чоловік зірки «Жіночого кварталу» Ірини Сопонару – англієць Ріс – розповів про власне ставлення до України та як вивчив українську за чотири місяці.

Як зізнався коханий Ірини, він закохався в Україну після того, як дуже часто навідувався сюди зі своїм другом з Лондону, який має українське коріння. Потім він познайомився з Іриною в столичному барі. Після початку їхнього роману Ріс усвідомив, що більше не хоче покидати Україну й навіть вивчив державну мову, повністю відмовившись від російської, якою добре володів донедавна. За словами англійця, наша країна дуже недооцінена й має дуже світле майбутнє.«Я живу тут три з половиною роки і мені дуже важливо знати місцеву мову, щоб розуміти всіх, які живуть тут. Просто я дуже люблю моє життя в Україні й хочу залишитися тут. Це дуже недооцінена країна. Культура, їжа… класні. Люди дуже привітні. Я бачу наше майбутнє тут. І ми хочемо залишитися тут з нашими друзями. І на мою думку, Україна має дуже світле майбутнє. Хочу залишитися тут», — наголосив Ріс в інтерв’ю Аліні Доротюк.

До того ж акторка додала, що обранець вивчив українську у дуже стислі терміни саме після повномасштабного вторгнення й своєї чіткої проукраїнської позиції.«Додам, що Ріс вивчив мову за чотири місяці, тому що коли почалася війна Ріс ще не говорив українською мовою, а дуже добре володів російською. Коли почалося вторгнення Ріс не хотів бути тією людиною, яка каже «можете російською сказати, щоб я зрозумів». Це соромно й неправильно», — зазначила Ірина.

Залиште свій коментар