Цікаві факти про життя скандальної лашмейкерки оприлюднили у телеграм-каналі «Катарсис».Що відомо про жінку

За даними телеграм-каналу, майстриня з нарощення вій Яна Ковальова живе та працює у Чугуєві. Вона навчалася у Чугуївській школі №1 та навіть була медсестрою у Чугуївській центральній районній лікарні.

Очевидно, кар’єра медика її не задовільняла і вона вирішила стати лашмейкеркою. Згідно з інформацією з її фейсбуку, вона отримала диплом майстра з нарощення вій у 2019 році.Цікаво, що чоловік Яни їздив у Москву. Сталося це у листопаді 2014, тобто під час розпалу війни на Донбасі, На його сторінці у фейсбуці журналісти знайшли фото з Кремлем. 

Чоловік скандальної лашмейкерки їздив у Москву
Чоловік скандальної лашмейкерки їздив у Москву / Фото з фейсбуку Олександра Ковальова

Скандальні заяви лашмейкерки з Чугуєва

  • Негативний спіч з’явився 7 червня на робочій сторінці Яни Ковальової. У зверненні вона назвала військових «обдовбаними», яких не можна поважати.
  • Жінка запитала: «Де цей військовослужбовець, якого можна поважати за щось?». На її думку, наші бійці, які захищають нас на фронті, «просто лежать у затінку і ногою тіліпають».
  • На останок вона заявила, що ненавидить «цих потвор», яким усі ми платимо податки. За словами дівчини, наркомани й алкоголіки йдуть «туди» (у зону ООС – 24 канал), бо не хочуть працювати.
  • Згодом жінка записала нове звернення, в якому пояснила, що її слова нібито перекручують.

Заява дівчини про «смердючих» військових: дивіться відео