“Чий Херсон?”: росіянка поплатилася відпусткою у Відні за образу українок

“Чий Херсон?”: росіянка поплатилася відпусткою у Відні за образу українок

Російська “блогерка” Юлія Прохорова, яка живе у Німеччині, поплатилася відпусткою у Відні за образу українок.Прохорова записала на відео, як підходить до двох українок в Австрії, вигукує гасла на підтримку країни-агресора і питає “чий Херсон?”, – пише Українська правда .

“Дівчата! Слава Росії! Росія переможе, Росія переможе! Чий Херсон? Ага, України! Вже референдум проводять! Н***й вашу Україну”, – сказала росіянка на відео.Відео вона оприлюднила у своєму Telegram-каналі, який наразі недоступний, але редакторка стрічки новин Styler Світлана Мащенко встигла зберегти його на YouTube.

Наступного дня жінку заблокували на платформі з пошуку житла Booking, а резерв на заброньоване у Відні житло скасували.“Що, бл*ть, задоволені? Ви мені спаскудили всю відпустку. Щойно мені прийшло сповіщення на пошту, що мій резерв відхилено…

Це всього лиш через те, що я сказала, що Херсон – це росія і скоро буде референдум? Я взагалі цих дівчат не ображала, довбо*би, ви мені зіпсували відпустку у Відні”, – сказала росіянка.

Раніше Прохорова демонстративно виходила на українські мітинги з російським триколором.

Залиште свій коментар