“Це щоб не псувати макіяж”: Поплавський поцілував у декольте свою студентку Анну Трінчер

“Це щоб не псувати макіяж”: Поплавський поцілував у декольте свою студентку Анну Трінчер

У листопаді минулого року співачка Анна Трінчер виставила в Insta-сторіз відео, на якому Михайло Михайлович Поплавський цілує її в зону декольте.Тоді мало хто звернув увагу на цей момент, поки не вийшов випуск про Михайла Поплавського на YouTube-каналі “Телебачення Торонто”, передає Сьогодні.

У програмі, присвяченій співочому ректору, ведучі показали відео, яке 20-річна Анна Трінчер раніше розмістила у соцмережі. У коментарях до ролика багато хто обурився поведінкою 72-річного Михайла Михайловича стосовно своєї студентки (Анна навчається у КНУКіМ з 2018 року).У груди Михайло Михайлович мене не цілував, бо їх в мене не було (нещодавно Аня зробила операцію зі збільшення грудей. – Ред.). Він мене поцілував у районі шиї та ключиць. Це щоб не псувати макіяж. Тому що багато чоловіків забувають, що дівчата до появи у світ готуються дві години і роблять макіяж, це все дуже дорого коштує. Щоразу, коли вони проходяться своєю прекрасною борідкою по наших щоках, там залишаються плями. Тому я думаю, що Михайло Михайлович – передбачливий, йому за це великий плюс, – сказала Трінчер.

У цій ситуації Анна не бачить нічого негативного. При цьому в тих же США така історія, якби вона повернулася в інше річище, могла б позбавити когось усіх почестей і кар’єри. Хоча тут теж питання спірне – адже все було за взаємною згодою, судячи з відео.Ми артисти. Ми веселимо, засмучуємо – загалом даємо публіці багато різних емоцій. Але робимо це дуже обережно. Це вже їхня проблема, як вони сприймають те чи інше відео. Це їхня відповідальність. Якщо я це відео виклала і вважала, що все в ньому добре, – значить, так і є! Михайло Михайлович мені як тато, тільки музичний – про який харасмент може йтися? – пояснила нам Анна.

Залиште свій коментар