Після оголошення повітряної тривоги у Кременчуку пролунали потужні вибухи. Голова Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін одразу підтвердив, що держава-агресорка вгатила ракетами по місту.

Люди шукають близьких

Згодом стало відомо, що влучили у торговий центр «Амстор». Зазначається, що, на жаль, всередині будівлі перебувала більш ніж тисяча цивільних людей.Багато місцевих після повідомлення про влучання ракети одразу ж відправились на місце трагедії. Зараз люди в сльозах намагаються знайти своїх родичів та близьких, які під час ракетного удару перебували всередині торгового центру, інформує 24 канал.

Поки немає жодної інформації

Місцева жителька Тетяна шукає свою родичку, яка тут працювала. Жінка повідомила, що живе на протилежному березі Дніпра і чула ці вибухи.«Я шукаю свою куму, яка тут працювала. Сьогодні вона була на зміні. Після того, як дізнались, що сталось, ми одразу ж сюди приїхали. На жаль, зараз не маємо жодної інформації, але знаємо, що постраждали дуже багато людей», – розповіла жінка.

Вона додала, що всі постраждалі – це мирні жителі. Крім того, зазначила, що, на жаль, у цей час в торговому центрі справді було багато людей, оскільки там був супермаркет, у якому зазвичай закуплялися після роботи місцеві.

Жінка намагається отримати інформацію про свою родичку: дивіться відео 24 каналу

Були коло вікна, коли пролунав вибух

На місці трагічної події також перебував Владислав, який разом із другом став свідком вибухів внаслідок російської ракетної атаки. Він наголосив, що торговельний центр був популярним місцем, тому там здебільшого перебувало багато людей.

«Ми стояли біля вікна, коли пролунав вибух. Мій друг вигукнув, аби всі негайно лягали на підлогу. Після цього посипались осколки, а врятувала нас плівка. Коли ми піднялися, то побачили, що там вже все горить», – розповів Влад.

Влад розповів про ракетну атаку на торговий центр: дивіться відео 24 каналу

Куди звертатися родичам

Мер Кременчука Віталій Малецький повідомив, куди повинні звернутися родичі та знайомі тих, хто міг перебувати у ТЦ «Амстор». За його словами, отримати необхідну інформацію вони можуть у готелі «Дніпровські зорі».

Люди в сльозах чекають на інформацію про близьких: дивіться відео 24 каналу