«Біль не проходить»: ведучий «1+1» розповів про 17-річну доньку, якої трагічно не стало

«Біль не проходить»: ведучий «1+1» розповів про 17-річну доньку, якої трагічно не стало
Відомий телеведучий Костянтин Грубич розповів, як вони з дружиною переживали смерть 17-річної дочки.

Кореспондент ТСН та ведучий «1+1» Костянтин Грубич в ефірі програми «Твій день» розповів про загиблу дочку Олю і про те, як вони з дружиною переживали цю трагедію (щоб переглянути відео доскролльте новину до кінця).За словами ведучого, цей біль втрати ніколи не проходить, і вони з дружиною досі не вирішили, що робити з речами загиблої дочки.

«Минуло вже не мало років, але цей біль не проходить. Кажуть, що коли людина йде, то потрібно позбутися від речей. Ось ми з дружиною досі не вирішили, що робити з речами нашої дочки. Тому що руки не піднімаються», — поділився Костянтин.Він також зізнався, що тільки після смерті Ольги дізнався, що вона писала вірші, вела щоденник, а напередодні трагедії знищила деякі його сторінки, як відчувала.

Відзначимо, що 17-річна дочка Костянтина Грубича трагічно загинула в ДТП — її збив автомобіль, коли вона поверталася додому і йшла від метро. Спочатку три тижні за життя дівчини боролися лікарі, вона перебувала в комі, а потім померла. Аварія трапилася 26 червня 2014 року, а 12 липня дочки ведучого не стало.Залиште свій коментар