Безмозкі і непотрібні: Сніжана Єгорова визвірилася на українських дизайнерів

Безмозкі і непотрібні: Сніжана Єгорова визвірилася на українських дизайнерів

Українська телеведуча і актриса Сніжана Єгорова, яка зараз проживає в Туреччині, накинулася на українських дизайнерів і обізвала їх «тупими недоробленими селюками» і «безмозкими, абсолютно непотрібними для суспільства, лівими істотами».Своєю думкою ведуча поділилася під час прямого ефіру на своєму YouTube-каналі.

Зокрема від Єгорової дісталося генпродюсеру Ukrainian Fashion Week Володимиру Нечипоруку та дизайнеру Ользі Навроцькій — саме вони публічно розкритикували телеведучу після її заяв про підтримку Путіна.Безмозкі і непотрібні: Сніжана Єгорова визвірилася на українських дизайнерів

Єгорова накинулась з образами на українських дизайнерів (instagram.com/snezha_egorova)Єгорова заявила, що добре знайома з індустрією моди, неодноразово бувала на Ukrainian Fashion Week, і зараз стежить за заходом. Вона зазначила, що люди, які створюють Тиждень моди, «збирають чортів навколо цього шабаша».

«Я спостерігала за тим, у що трансформувалася цей тиждень моди. Ярмарок марнославства, якогось божевілля. Останнім часом це тупо проведення часу. Туди заходять якісь абсолютно безмозкі люди. Ніхто і звуть їх ніяк», — різко висловилася актриса.

Ведуча вважає, що організатори події та представники української модної індустрії на показах поводяться зарозуміло, але нічого з себе не представляють.

Безмозкі і непотрібні: Сніжана Єгорова визвірилася на українських дизайнерів

Єгорова назвала українських дизайнерів «недоробленими селюками» (instagram.com/snezha_egorova)

«Це просто тупі недороблені селюки, які приїхали, навчилися робити собі укладку, купили пару мереживних трусів і корчать з себе зірок шоубізнес. Це якісь дизайнери, якісь люди зі збитими прицілами ідентичності та сексуальної орієнтації», — схарактеризувала всіх причетних до UFW вона.

На думку Єгорової, учасники українського Тижня моди — це «велика кількість безмозких, абсолютно зайвих для суспільства, лівих і непотрібних істот».

Вона додала, що українські дизайнери — «тупо чорти, які злітаються незрозуміло для чого» і вони «летять по ресторанах на своїх мітлах і сміються, як гієни».

«Бачать морок, бруд, сміття, все те, що живе у них в душі. Вони — чорти», — резюмувала Єгорова.

Залиште свій коментар