Батько покаліченої дитини з Черкас назвав катування фейком соцмереж

Батько покаліченої дитини з Черкас назвав катування фейком соцмереж

Батько хлопчика із Черкас, якого забрали в лікарню з тяжкими травмами, спростовує інформацію про катування дитини. Чоловік запевняє, що це був нещасний випадок, бабуся з онука не знущалася.Про це він розповів ТСН. Наразі дитина перебуває в лікарні, а жінці вручили повідомлення про підозру.

«Реальна інформація, що це був нещасний випадок, дитина не була ніким калічена, ніким катована. Собаки покусали чи цигарки тушили, це фейкова інформація«, – сказав чоловік.Додамо, що лікарі знайшли на тілі 6-річного Андрія травми – надірвана губа та вухо, кількаденні пролежні та пошкоджені геніталії. Медики підозрюють, що з дитини знущалися – її нібито не тільки гризли собаки, але ще й катували люди.

Бабусю підозрюють у катуванні онука у Черкасах.

Нагадаємо, трагедія сталася на території домоволодіння біля Дитячого парку в Черкасах. Сторож чув дитячі крики, проте бабуся дитини нібито викликала швидку допомогу через кілька днів. В будинку, де все ймовірно відбулося, наразі перебуває щонайменше 15 собак. Сусіди кажуть, що раніше їх було більше, навіть великих розмірів.У Черкасах дитину покусали собаки .

Бабуся Андрія не раз була притягнута до відповідальності, наразі їй вручили підозру. Відкрито два кримінальні провадження.

Залиште свій коментар