Афроамериканець “Юра з Коломиї” підкорив “Україна має талант” чистою українською мовою: як він став зіркою

Афроамериканець “Юра з Коломиї” підкорив “Україна має талант” чистою українською мовою: як він став зіркою

Під час 2 випуску шоу “Україна має талант” на телеканалі “СТБ” перед зірковими суддями з’явився американсько-український блогер Джуда Келечи, відомий більше як “Юра з Коломиї”.Артист презентував авторську пісню про любов до баноша і підкорив глядачів своєю чистою українською мовою.

Судді були здивовані, що студент прийшов спробувати себе в ролі музиканта, адже очікували на стендап. Глядачі в залі не стримували сміх, коли Юра жартував із експертами і закидали його схвальними відгуками під відео в YouTube, – пише Оbozrevatel


Шоумен Сергій Притула зізнався, що у Юри краще виходить смішити людей, ніж у нього і порадив спробувати себе в ролі коміка. Не дивлячись на те, що співак не пройшов далі, українці похвалили його за знання мови, прагнення стати лікарем і талант.

  • “Браво за українську мову;
  • Підтримую його бажання стати хорошим лікарем. Але, надіюся, що він не покине своє хоббі і далі буде веселити і вчити нас;
  • Талановита людина – талановита в усьому;
  • Давно Юру не бачила! Молодець”, – написали глядачі під відео.

Коментарі під виступом Джуди
Шоумен Сергій Притула визнав, що Джуда жартує навіть краще ніж він сам, тому порадив афроамериканцю спробувати себе в стендапі, а не в музиці.Жіноча половина експертів віддала “Юрі з Коломиї” свій голос за любов до України та харизму.

Джуда Калечи на шоу "Україна має талант"

Як Джуда Калечи став популярним в Україні

7 років тому афроамериканець Джуда залишив рідні Вінгірські острови та полетів у незнайому державу, щоб стати кваліфікованим пластичним хірургом. Сам він вважає, що в Україні крута та доступна освіта.

Псевдонім “Юра з Коломиї” народився випадково і не відповідає дійсності, адже хлопець живе і навчається в Івано-Франківську.

Джуда отримав диплом медика

Зіштовхнувшись з мовним бар’єром та відсутністю друзів, студент вирішив зайнятися вокалом і почав писати жартівливі пісні. Свої авторські роботи та кавери на популярні українські композиції музикант викладав у Instagram-блог.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Judah (@judah_18)

Трохи згодом до пісенної творчості додалися гумористичні відео, де Юра розповідає про враження від України, жаліється на водіїв автобусів чи просто нахвалює традиційну кухню. Його дуже швидко полюбили за вдалі жарти та чисту мову.

Сам блогер розповів, що вивчив українську за пів року, навчаючись в медичному університеті.

Зараз блог коміка та музиканта нараховує більше 200 тисяч підписників, які продовжують дивуватися наполегливості та старанності іноземця. Юра планує залишитися в Івано-Франківську, щоб пройти інтернатуру і стати справжнім спеціалістом.

Залиште свій коментар