«62 дні не бачила сонця»: матір розповіла про лейтенантку поліції з Маріуполя, яку захопили в полон окупанти

«62 дні не бачила сонця»: матір розповіла про лейтенантку поліції з Маріуполя, яку захопили в полон окупанти

У російському полоні досі перебуває багато захисників і захисниць, а також мирних жителів України. Серед них лейтенантка поліції з Маріуполя – 22-річна Мар’яна Чечелюк, якій окупанти більше двох місяців не давали бачити сонця за гратами.Нині вона, найімовірніше, перебуває в колонії в Оленівці, розповіла її мама Наталія Чечелюк у коментарі ВВС. Жінка зізналася, що в неї опускаються руки щоразу, коли в списках на обмін вона не знаходить імені своєї дитини.

За її словами, доньку назвали в честь Богоматері. Мар’яна – маленька і худенька за статурою, але боєць по життю.Родина жила в Маріуполі поряд із «Азовсталлю». У перші дні вторгнення дівчина разом із 15-річною сестрою Аліною опинилися у підземеллях заводу. Як лейтенантка поліції, Мар’яна у бомбосховищі допомагала і військовим, і цивільним.

''62 дні не бачила сонця'': матір розповіла про лейтенантку поліції з Маріуполя, яку захопили в полон окупанти

Виходили із «Азовсталі» сестри гуманітарним коридором для цивільних 1 травня. Але на фільтрації в Новоазовську Мар’яну затримали окупанти.Згодом зі дзвінка незнайомої дівчини Наталія Чечелюк дізналася, що донька в Донецьку, жива – її два місяці тримали у окремій камері.

«Моя дитина 62 дні не виходила на прогулянки, не бачила сонця», – зазначила жінка.

27 червня Мар’яну перевезли в Оленівку. Про це розповіла звільнена волонтерка з Маріуполя.

''62 дні не бачила сонця'': матір розповіла про лейтенантку поліції з Маріуполя, яку захопили в полон окупанти

Родина звернулася в усі інстанції, які відповідають за звільнення полонених. Про Мар’яну Чечелюк знають, але поки повернути не можуть.

«Скільки йде здоров’я, коли чекаєш ті списки обміну, а в них немає твоєї дитини. Руки опускаються, але збираєшся з силами і починаєш все заново. Це як замкнуте коло… Я завжди просила за всіх дітей. За всіх доньок і синів. Дуже хочу, щоб всі повернулися і матері обняли своїх дітей», – підкреслила Наталія, додавши: жодній матері не бажає пережити того, що пережила вона.

Залиште свій коментар