21 рік у лісі. Українка живе на безлюдному острові посеред Дніпра (відео)

21 рік у лісі. Українка живе на безлюдному острові посеред Дніпра (відео)

Українка з Полтави Лариса Ребриста вже 21 рік мешкає на безлюдному острові Вишняки посеред Дніпра. Це місце знаходиться там, де Ворскла впадає у Дніпро.Про це повідомляє РБК-Україна (проект Styler) із посиланням на відео «Полтавської хвилі».

Як живе Лариса на острові Вишняки

66-річна Лариса переїхала 2002 року сюди разом із чоловіком Володимиром, якому запропонували працювати тут єгерем.На жаль, 2006 року чоловік помер від раку. А Лариса так і продовжила жити на острові, бо їй не було куди повертатися. Справа в тому, що їхній будинок у селі Ревущині Полтавської області на той час встигли розтягнути «добрі люди», яких вони пустили жити.

21 рік у лісі. Українка живе на безлюдному острові посеред Дніпра (відео)Лариса вже 21 рік живе на острові (Скріншот)За словами жінки, на пенсію у 2500 гривень у місті вона прожити не може…

Щоб вижити на острові, Лариса тримає маленьке господарство — кози, кури та качки. Охороняти господарство від диких тварин допомагають собаки.

Також біля неї є невеликий город, там ростуть помідори, полуниця і пара фруктових дерев.

«Я тут не одна, тут все за мене, природа, ліс», — каже вона.

За її словами, в місті вона вже не хоче та не зможе жити.

Дуже важко жити на острові взимку, коли лід сковує затоку, звідти вибратися майже нереально, тому до цього потрібно запастися необхідними продуктами.

 

Залиште свій коментар