10 копійок в Україні можна продати за 8 тисяч. Ось як виглядає монета

10 копійок в Україні можна продати за 8 тисяч. Ось як виглядає монета

В Україні монету номіналом у 10 копійок виставили на продаж і просять за неї шалені гроші — 8000 грн.Такою монетою не тільки похвалився, але і вирішив продати українець через сайт OLX. Як виглядають 10 копійок за 8000 гривень, і які ще копійки можна вигідно продати — читайте нижче в нашому матеріалі.

Продавець каже, що особливість монети в браку на буквах «ї» і «н» в слові «Україна» на реверсі монети.10 копійок в Україні можна продати за 8 тисяч. Ось як виглядає монета

На цій же платформі оголошень виставлена на продаж унікальна монета номіналом 25 копійок, просять за неї трохи менше, але все ж багато — 4500 грн.За словами продавця, на монеті є герба (вм’ятина) і 4 виноградини праворуч на рівні літери «к» в слові «копійок» на аверсі монети.

10 копійок в Україні можна продати за 8 тисяч. Ось як виглядає монета

Для довідки:

Особливу цінність серед колекціонерів мають необроблені по ребру монети з так званим «гладким гуртом».

Так, оформлений гурт з’явився в результаті спроб власників монетних регалій захиститися від псування монети, коли краї монет з дорогоцінних металів підпилювалися або обрізалися, і фальшивок. Раніше гурт на всіх монетах був гладким, а на початку XVI століття в Європі з’явилася машина для нанесення візерунків на гурт.

Залиште свій коментар