Їх убила Росія: 13-річну Риту Горбик із Харківщини окупанти розстріляли в машині з написом «Діти». Фото

Їх убила Росія: 13-річну Риту Горбик із Харківщини окупанти розстріляли в машині з написом «Діти». Фото

Російські окупаційні війська розстріляли 13-річну Риту Горбик, яка була в авто з написом «Діти». Трагедія трапилася 27 березня в Харківській області.Щемливими подробицями поділилася мама дівчинки, яка бачила все на власні очі. Історію Рити опублікували на сторінці «Їх убила Росія» у Facebook (щоб подивитися фото, доскрольте новину до кінця).

Публікація з’явилась 21 серпня. Саме цього дня дівчинці мало виповнитись 14, проте окупанти обірвали життя дитини.Авто батьків Рити обстріляли з автоматів. На очах мами куля влучила в голову Риті. Дівчинка померла в лікарні. Вона була єдиною дитиною у своїх батьків.

Рита була єдиною дитиною в сім'ї.

За словами мами, до них у двір заїхали російські військові та сказали тікати, якщо вони хочуть жити. Тому Рита з батьками, дідусем та бабусею намагалися евакуюватися.«Нам довелося виїхати, бо їх було дуже багато на танках! Це дуже страшно… А на виїзді з с. Вільхівка Харківської області наша машина з написом «Діти» була розстріляна з автомата. Дитині було пряме влучення в голову. Рита, бідненька, померла 30 березня у лікарні…» – поділилася мама.

Зазначається, що родина виїжджала колоною із сусідами на трьох цивільних автомобілях, вони їхали останніми. Внаслідок обстрілу військові РФ також убили бабусю, яка була у першому авто.

Дівчинці було 13 років.

13-річна Рита із батьками жила у с. Степанки, навчалася у 7-му класі Вільхівського ліцею. Вона була дуже талановитою, вивчала англійську мову, самостійно почала вивчати корейську. Вона мала мрію побувати в Південній Кореї, займалася танцями у шкільному гуртку «Олімп» та часто їздила до Харкова на різні змагання. На останньому концерті вона отримала гран-прі. Останнім він став через російських окупантів.

Рита була дуже талановитою.
Залиште свій коментар